Dikke, zachte formule speciaal voor strokers Precieze doseertip voor schoon gebruik Waterbasis, makkelijk af te spoelen Niet plakkerig en niet vlekmakend Veilig met toys en condooms te gebruiken
Free for 1150 points
Registreer je en verdien 23 punten/€ 0,46(Elke € 1,00 uitgegeven = 1 punt, 1 punt = € 0,02 korting). Uw winkelwagen bevat 23 punten die u kunt omzetten in een tegoedbon van € 0,46.
Voor maximale controle en langdurig comfort is de JO Stroker Lubricant 120 ml een uitstekende keuze. Deze extra dikke waterbasis glijgel is speciaal ontwikkeld voor masturbators, sleeves en mannelijke toys en biedt een luxueuze, kussenzachte glijlaag die goed op zijn plek blijft zitten.
Deze formule is afkomstig van JO, een merk dat bekendstaat om hoogwaardige kwaliteit en betrouwbare prestaties. Dankzij de dikke, gladde textuur ervaar je optimale wrijving en soepelheid, ideaal voor nauwe kanalen of detailgericht gebruik. De handige precisie-doseertip maakt het aanbrengen eenvoudig, schoon en hygiënisch.
De waterbasisformule spoelt gemakkelijk af, laat geen vlekken achter en is compatibel met siliconen, rubberen en glazen toys. Daarnaast is deze glijgel veilig te gebruiken met latex en polyisopreen condooms. Wil je meer varianten ontdekken? Bekijk dan ook ons assortiment glijmiddel op waterbasis voor extra opties.
JO Stroker Lubricant biedt een perfecte combinatie van zachtheid, duurzaamheid en gebruiksgemak, ideaal voor intensere en gecontroleerde solo momenten.
121010-Black
14 Items
Datasheet
Man/Vrouw/Unisex
Unisex
Kleur
Zwart
HS Code
3307900000
Specifieke referenties
ean13
796494401668
Dikke, zachte formule speciaal voor strokers Precieze doseertip voor schoon gebruik Waterbasis, makkelijk af te spoelen Niet plakkerig en niet vlekmakend Veilig met toys en condooms te gebruiken