EOL Matchmaker Feromoon Parfum Diamant Rood - 30 ml
€ 54,99
(€ 54,99 per 30 mL)
Inclusief belasting
Registreer je en verdien 55 punten/€ 1,10(Elke € 1,00 uitgegeven = 1 punt, 1 punt = € 0,02 korting). Uw winkelwagen bevat 55 punten die u kunt omzetten in een tegoedbon van € 1,10.
Als je op zoek bent naar een manier om je aantrekkelijkheid te vergroten en je volgende partner te vinden, is Matchmaker feromoon parfum precies wat je nodig hebt. Deze geur, gecreëerd in samenwerking met Millionaire Matchmaker Patti Stanger, is speciaal ontworpen voor vrouwen die op zoek zijn naar mannen, en de sensuele mix van jasmijn, grapefruit en amber met een citrusachtige toets is charmant en uniek.
Met zijn onweerstaanbare aroma en opvallende rode diamantflesje, zal het parfum met feromonen Matchmaker je onweerstaanbaar en sexy laten voelen. Dus, als je een extra vleugje zelfvertrouwen aan je liefdesleven wilt toevoegen, probeer deze geur dan vandaag nog en maak je klaar om verliefd te worden.
EOL-P-43M
39 Items
Datasheet
Kleur
Rood
Man/Vrouw/Unisex
Voor Haar
HS Code
3303001000
Verpakking
Retailverpakking (Karton)
Eindoordeel
5
Garantie
Ja
Specifieke referenties
ean13
818141014127
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Bent u zeker dat u deze opmerking wil rapporteren?
Melding verzonden
Uw opmerking is ingediend en zal door een beheerder worden behandeld.
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Write your review
Review sent
Your comment has been submitted and will be available once approved by a moderator.
Your review cannot be sent
Pheromoon parfum Middelformaat Zachte en frisse blend Vrouw naar man Fransco Llamativo